top of page
4 (1).jpeg
3.jpg

Ментор і коуч для фотографів

Розбір портфоліо і аналіз сильних і слабких сторін

Визначення особистого стилю або допомога в створенні стилю Заповнення прогалин в організаційних моментах (з чого почати підготовку до зйомки, на що звернути увагу)

Будь-яка технічна інформація (підбір фототехніки, аналіз фотостудій у вашому місті, допомога в налаштуванні камери, світлових приборів) 

Онлайн супровід ваших зйомок 

Допомога та аналіз у відборі кадрів

Індивідуальне навчання обробці відповідно до вашого стилю 

Створення брифів та чек листів для ваших кліентів  

Допомога в створенні вашої фотостудії

Визначення концепції вашого особистого бренду, пошук ЦА

Ціноутворення і допомога в створені пропозицій для ваших клієнтіd

 

Список питань нескінченний :)

 

​Якщо ви цінуєте свій час і хочете професіонала поряд, який допоможе вам пройти ваш шлях, розкритися як фотографу, автору та художнику, тоді індивідуальне менторство для вас.

 

Все це менторство вашого шляху! 

Людмила Азарова (@ludmila.azarova_photo)

"Дякую!❤️ дякую за напуття! Зараз є почуття, що якщо що, то ти поруч і це вселяє впевненості більше. Буду повторювати наші заняття, закріплювати і обробляти фото. Відправлятиму свої роботи. Ще раз дякую, всі наші відео для мене дуже важливі і в кожному я виросла. Счс продовжую"

онлайн-курс 
"Магія кольору"

Юлія Ватліна (@vatlina_photo)

Привіт, Єво! ❤️
Хочу сказати величезне ДЯКУЮ за курс! Дякую за повне занурення у фантастичний  світ кольорів! Дякую за певні  переосмислення щодо використання кольору у зйомках, на які ти наштовхнула! Дякую за знання, завдяки яким я зрозуміла, як  можу керувати зйомкою і як втілювати ідеї через використання кольорів та їх поєднання! Дякую за список крутих  неймовірно кольорових фільмів, які переглянули протягом курсу та вчилися аналізувати побачене, робити висновки. Це крутий досвід, який мабуть назавжди змінив мій погляд на кольорову фотографію! Дякую за технічні знання кольорової обробки  та за те, що познайомила з різними шляхами досягнення красивого кольору через використання різних програм. Дякую, що щиро і відверто ділишся своїм досвідом, всіма своїми вміннями і знаннями!Ще дякую за класну атмосферу, позитив! Ти заряджаєш❤️По-доброму заздрю тим, хто буде  навчатися на наступних потоках цього курсу. Бо на них чекає краса, кольори, класний досвід.😊

СПРОБУЙ. МОЇ ІДЕАЛЬНІ ПОМІЧНИКИ.

KLM05588_edited.jpg

МАЙСТЕР-КЛАСС

"Магія світла"

Це майстер-клас - перформанс присвячений нестандартному підходу до світлових схем, МК, який повністю руйнує стереотипне мислення фотографа, і дозволяє зрозуміти природу світла.

Contacts:

evamedyna.corp@gmail.com
+33 7 69 75 77 19

  • Whatsapp
  • Facebook
  • Instagram

Individual Entrepreneur
Medyna Eva Kostyantynivna
Recipient code: 3065808629
Account of the recipient:
UA33206490000026008052761886

bottom of page